Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 625 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo

1 Prátelé Srbů na Kosovu, zapsaný spolek Obecné informace o zapsaném spolku a webu Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
2 Adriana Markesevićová projekty adopce na dálku a strom přání Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
3 Lucie Nováková překlady aktualit a článků, projekt aukce obrázků Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
4 Daniel Huba komunikace ohledně případných darů jako jsou počítače a další technika Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
5 Karel Hyka články, dokumenty, historie Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
6 Václav Dvořák sekce autentická svědectví, aktuality, zpracování videozáznamů Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
7 Zoran Lešević články Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
8 Jaroslav Foldyna Čestný předseda Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.